VŠETKO O NÁKUPE

DOPRAVA A PLATBA

Tu nájdete všetko o tom, aké spôsoby platby môžete využiť na našom eshope a ako k vám naše šperky dopravíme.

DOPRAVA

Môžete si vybrať z troch možností, ako sa k vám náš šperk dostane. Doba dodania závisí vždy od toho, či ste si vybrali niektorý z hotových šperkov na sklade alebo šperk na objednávku. Túto Informáciu nájdete uvedenú pri konkrétnom produkte. V prípade šperkov na objednávku nás prosím kontaktujte a radi vám upresníme termín výroby a dodania.

Doručenie kuriérom

Prvá možnosť je doručenie kuriérom, ktoré je na všetky zásielky v rámci Slovenska ZDARMA. Doručenie je v prípade šperkov skladom do 3 pracovných dní. V prípade požiadavky o doručenie mimo Slovenska nás prosím kontaktujte a obratom vám zašleme možnosti doručenia do zahraničia.

Osobný odber

Druhá možnosť je osobný odber v ktorejkoľvek z našich predajní. Ani v tomto prípade si neúčtujeme žiaden poplatok, naopak, budeme veľmi radi, ak prídete osobne. Doručenie na vami zvolenú predajňu pre šperky skladom je do 3 pracovných dní.

Rezervácia

Tretia možnosť je rezervácia šperku, ktorú je možné vykonať na šperk skladom na predajni, kde sa fyzicky nachádza. Šperk pre vás pripravíme a vyzdvihnúť si ho môžete po predchádzajúcom potvrdení z našej strany ešte v ten istý pracovný deň. Tovar zostáva pre vás rezervovaný po dobu 48 hodín od potvrdenia rezervácie. V prípade rezervácie je možné vykonať platbu iba na predajni v hotovosti alebo platobnou kartou.

PLATBA

Platba kartou online

Zabezpečená platba kartou prebieha cez systém Trustpay. Použiť môžete platobnú kartu Maestro, Visa alebo Master Card. TrustPay je platobná inštitúcia licencovaná a dozorovaná Národnou bankou Slovenska a svoje služby poskytuje vo všetkých krajinách Európskeho hospodárskeho priestoru. Tento spôsob platby je dostupný pri objednávkach do 3 000 EUR.

Platba bankovým prevodom na účet

Po objednaní tovaru vám pošleme údaje, pomocou ktorých za objednané produkty zaplatíte prevodom na náš účet, či už cez internet banking alebo priamo na pobočke banky. V závislosti od banky môže realizácia tejto platby trvať niekoľko pracovných dní.