Doprava a platba

Tu nájdete všetko o tom, aké spôsoby platby môžete využiť na našom eshope a ako k Vám naše šperky dopravíme.

Doprava a platba

Doprava

 

Môžete si vybrať z dvoch možností, ako sa k vám náš šperk dostane. Prvá možnosť je doručenie kuriérom, ktoré je na všetky zásielky v rámci Slovenska zdarma. Druhá možnosť je osobný odber v ktorejkoľvek z našich predajní. Ani v tomto prípade si neúčtujeme žiaden poplatok, naopak, budeme veľmi radi, ak prídete osobne.

Doba dodania závisí vždy od toho, či ste si vybrali niektorý z hotových šperkov na sklade alebo šperk na objednávku. Túto Informáciu nájdete uvedenú vždy pri konkrétnom šperku. 

Platba

 

Platba kartou online

Zabezpečená platba kartou prebieha cez systém Trustpay. Použiť môžete platobnú kartu Maestro, Visa alebo Master Card. TrustPay je platobná inštitúcia licencovaná a dozorovaná Národnou bankou Slovenska a svoje služby poskytuje vo všetkých krajinách Európskeho hospodárskeho priestoru. Tento spôsob platby je dostupný pri objednávkach do 2000 EUR.

Okamžitá platba cez internet banking

Rýchla a bezpečná platba prebieha cez systém Trustpay a je určená pre klientov bánk, ktorí využívajú internet banking. Pri jej využití budete presmerovaný na prevodný príkaz v internet bankingu Vašej banky s predvyplnenými údajmi. Takáto platba prebehne okamžite. Tento spôsob platby je dostupný pri objednávkach do 3000 EUR.

Platba bankovým prevodom na účet

Po objednaní tovaru vám pošleme údaje, pomocou ktorých za objednané produkty zaplatíte prevodom na náš účet, či už cez internet banking alebo priamo na pobočke banky. V závislosti od banky môže realizácia tejto platby trvať niekoľko pracovných dní.