Prémiové náušnice pre vaše bábätko | Mikuš Diamonds

Náušnice pre bábätká

Detská radosť dokáže človeka nabiť pozitívnou energiou viac, ako čokoľvek iné. Staňte sa na chvíľu deťmi a spoznajte naše detské šperky.

Náušnice pre bábätká

O detských náušniciach Mikuš Diamonds

Príchod malej princeznej do domácnosti sprevádzajú radostné momenty aj veľké očakávania. Pre každú matku je jej maličká dcéra tou najkrajšou bytosťou na svete a neustále ju túži obdarovávať a krášliť tými najlepšími vecami. K základnej výbave dievčatka patria nielen roztomilé šatôčky či topánočky, ale aj vkusné detské náušničky. Aj preto dnes detské šperky zastávajú významné miesto na trhu po celom svete a nájdete ich aj v našej kolekcii Náušničky.

Slovami Jennifer Lopez:

„Žena by nikdy nemala vyjsť von bez náušníc. Nenosenie náušníc je premeškaná príležitosť.“

Aké náušničky v Mikuš Diamonds nájdete?

Je úplne prirodzené, že rodičia chcú pre svoje dieťaťa len to najlepšie a najkvalitnejšie a presne na to sme sa orientovali aj pri dizajnovaní kolekcie Náušničky. Všetky detské náušnice vyrábame so špeciálnym zapínaním, ktoré je umiestnené vpredu náušničky a nie vzadu, takže princeznú nič netlačí za uškom, nezachytáva sa o veci a jednoduchšie sa zapína. Menšie uško na náušničkách je prispôsobené na detskú veľkosť, takže náušnička na ušku zbytočne neodstáva a zároveň ani uško príliš nestláča. Zlato je vhodné aj pre citlivú detskú pokožku a vďaka dlhotrvajúcej kráse zlata je možné náušničky využiť aj o niekoľko rokov neskôr pre ďalšiu generáciu roztomilých dievčatiek.

Nežnosť malých stvorení najlepšie vystihujú aj jemné tvary náušníc ako sú srdiečka či kvetinky a krásu ich nositeľky rafinovane podčiarknu citlivo a precízne vsádzané diamanty či rôzne prírodné farebné kamene - zafíry, rubíny či smaragdy.

Mikuš Diamonds tip: Ako vybrať dcérke náušničky?

Tak ako aj pri výbere šperkov pre dámu, aj v tomto prípade je potrebné vyberať s citom. Aby náušničky skutočne splnili svoj účel a teda len elegantne zvýraznili krásu dieťaťa, vyhnite sa extravagantným tvarom a veľkým kameňom, ktoré pôsobia na detskom ušku giganticky a neadekvátne. Tomuto riziku sa zaiste vyhnete, pokiaľ si vyberiete z kolekcie Náušničky, kde sme okrem jemnosti a decentnosti kládli pri výrobe náušničiek dôraz predovšetkým na bezpečnosť a kvalitu detských šperkov.

Z nášho blogu
vyberáme