Mikuš Diamonds obrúčky

Ak sa dá ľudský cit 
zhmotniť, je to  
práve v podobe 
svadobných obrúčok

Pozrieť obrúčky

Pre vzťahy, ktoré nekončia

Výnimočnosť je „zákon“, ktorého sme sa držali pri návrhu exkluzívnej kolekcie svadobných obrúčok Wedding Line. Šperky vynikajú výnimočným dizajnom, kvalitou aj servisom.

Obrúčky oznámenie

Pravá láska vydrží celý 
život. Ako naše obrúčky

Ako prvý výrobca na Slovensku automaticky poskytujeme doživotnú záruku (99 rokov) na všetky obrúčky z kolekcie WEDDING LINE. V slovenskom klenotníckom svete ako jediní vyrábame svadobné obrúčky zo zlata o hrúbke minimálne 1,6 mm.

Celoživotný bezplatný  
servis na obrúčky

Na všetky obrúčky z kolekcie WEDDING LINE sa vzťahuje celoživotný grátis servis – v trvaní 99 rokov od ich kúpy. Tento bezplatný servis v sebe zahŕňa: kontrolu uchytenia drahých kameňov, obnovenie ich povrchovej úpravy, profesionálne čistenie a úpravu veľkosti obrúčok.

Bezplatný servis pečiatka

Prečo si vybrať svadobné obrúčky 
Mikuš Diamonds

Osádzame jedine pravé drahokamy

Chcete mať v obrúčke osadený zirkón – umelý kameň zrodený v chemickom laboratóriu, ktorý časom stratí svoj glanc, alebo nesmrteľný diamant, ktorý na Vás čakal pod zemským povrchom niekoľko tisíc rokov a bude naveky rovnako krásny? Keďže svadobné obrúčky z kolekcie WEDDING LINE spĺňajú kritériá najvyššej kvality, zirkónmi ich nikdy neosádzame.

Prvotriedna kvalita za prijateľnú cenu

U nás vždy nájdete špičkovú kvalitu, ktorá je dostupná za prijateľnú cenu. Diamanty nakupujeme ako jediní slovenskí členovia priamo na diamantovej burze v Antverpách a bez akýchkoľvek sprostredkovateľov. Všetky obrúčky pre Vás vyrábame ručne za použitia najmodernejších technológií a celý proces výroby realizujeme priamo v našej klenotníckej dielni v Trenčíne.

Diamanty s impresiou „Srdcia a šípy“

Ponúkame Vám absolútny slovenský unikát. Jedná sa o optický efekt, pri ktorom môžete pri pohľade cez korunu diamantu pozorovať osem symetrických šípov a pri pohľade cez pavilón, osem symetrických sŕdc. Takýto dokonalý vizuálny výsledok je možné zachytiť len v diamantoch s najexcelentnejšou kvalitou výbrusu, a presne s takouto akosťou u nás pracujeme.

Čistota VS1-VS2 a farba E-F ako štandard

Štandardom je čistota diamantov VS1-VS2 a farba E-F, túžime predsa uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších klientov. Ak Vám na kráľovskej čistote a farbe príliš nezáleží, no chcete vlastniť pekné diamanty za prijateľnejšiu cenu, spoločne zaostríme na verziu s čistotou SI1 a farbou G-H. Ide o zaujímavú variantu s ideálnym pomerom kvality a ceny.

Comfort Fit

Našou prioritou je, aby Vám obrúčky z kolekcie WEDDING LINE sedeli na prste ako uliate, preto k nim poskytujeme automaticky špeciálnu úpravu COMFORT FIT, ktorá zabezpečuje pohodlné nosenie a bezproblémové nasadzovanie obrúčky cez kĺb prsta. Čo viac môžete okrem nadčasového dizajnu a kvalitného prevedenia z ríše večných kruhov očakávať?

Výroba personalizovaných obrúčok

Presne na mieru životnej lásky vyhovieme Vášmu prianiu pri výbere parametrov a druhu osadených kameňov, ich umiestnenia, farebných kombinácií zlata, šírky šíny alebo zladenia obrúčky so snubným prsteňom. Vďaka vlastnej ručnej výrobe dokážeme zhmotniť Váš sen o obrúčkach symbolizujúcich jedinečnosť ich nositeľov a potvrdiť výnimočnosť svadobného dňa.

Luxusná krabička a gravírovanie zdarma

Krabička gravírovanie Mikuš Diamonds

Darček od Mikuš Diamonds

Ku každému páru svadobných obrúčok Vám ponúkame ako bonus luxusnú, ručne vyrobenú krabičku v hodnote 80 €, naviac ku všetkým našim svadobným obrúčkam dostanete rovnako zdarma možnosť vygravírovania akéhokoľvek textu do vnútra obrúčky.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Ako si nepriniesť bezcenný „šuter“ z dovolenky?

Ako si správne vybrať šperky s drahokamami počas dovolenky a predísť kúpe bezcenného kameňa? Prečítajte si tipy a rady od odborníkov na šperky.

PREČÍTAŤ ČLÁNOK