Prsteň Avanti | Prstene | Mikuš Diamonds
Prsteň Avanti Prsteň Avanti

Prsteň Avanti

Klenot osadený v diamantovom lôžku

Všetko, čo staviame na pevných základoch, pretrvá. Ak ide o šperk, pomyselné aj reálne pevné jadro mu môže dať krásny a jedinečný drahokam. Inak tomu nie je v prsteni Avanti, pri výrobe ktorého bol náš cieľ jednoznačný: nechať vyniknúť žiarivú a cenenú farbu do bieleho zlata osadeného ružového turmalínu. Vstúpte do jeho sveta, ktorý nie je limitovaný ničím iným, len zmyslom pre krásu.

Kód: 225559848_TRMR

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku