Náhrdelník Beating Heart | Náhrdelníky | Mikuš Diamonds
Náhrdelník Beating Heart Náhrdelník Beating Heart

Náhrdelník Beating Heart

Majstrovský opálový kúsok

Keď sa našim dizajnérom a majstrom v klenotníckej dielni dostane do ruky vysoko kvalitný drahý opál, hrajúci všetkými farbami vďaka špičkovej opalizácii, s pokorou voči úžasnej sile prírody vznikne prvoradý zámer: zachovať jeho osobitosť v šperku a maximálne sa jej prispôsobiť. Takýto opál sme v náhrdelníku Beating Heart nechali vyniknúť v nepravidelnom tvare, ale prispôsobujúcom sa jeho kráse. Milovníčke exkluzívnych klenotov by šperk tohto typu mal mať možnosť rozbúšiť srdce.

Kód: 275552082

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Dĺžka

-

Použitý kov

14 kt-ružové zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku