Perlové náhrdelníky | Mikuš Diamonds

Perlové náhrdelníky

Perla je kráľovnou drahokamov a drahokamom kráľovien. Nečudo, že perlové náhrdelníky sú jednými z najobľúbenejších šperkov vôbec.

Perlové náhrdelníky

Skutočne rastú v oceáne?

Myslíte, že voľba kúpy náhrdelníka je podmienená účasťou na spoločenskej akcii a iná príležitosť pre jeho použitie neexistuje? Po zhliadnutí našej kolekcie perlových náhrdelníkov s určitosťou zmeníte názor. Tieto šperky vyniknú aj počas bežnej prevádzky :) Doprajte si zaslúžený luxus a váš deň nadobudne úplne iný rozmer... Cítiť sa výnimočne nie je privilégiom času večerného, je to emócia, ktorú ak si doprajete bežne, obohatí váš život nezameniteľným spôsobom. My sme tu preto, aby sme vám práve tento pocit umožnili. Tento cieľ plníme s rovnakou vášňou, s akou sa vy ráno pred zrkadlom pozriete na svoj obraz v zrkadle, doplnený exkluzívnym perlovým náhrdelníkom a či už nahlas alebo v duchu si poviete: Dnešný deň bude stáť za to.

Odlíšte sa

Či už ide o extravagantnejšie náhrdelníky so zložitejším dizajnom alebo jemnejšie šik verzie na bežné dni, nikdy nestaviame naše kolekcie na anonymných masových kúskoch, ale na exkluzívnych modeloch, ktoré vyrábame v citlivo limitovaných edíciách. Večný zdroj fascinácie stimuluje výnimočná kolekcia vyberaných perlových náhrdelníkov s integráciou vznešených tahitských, juhomorských či sladkovodných perál s najvyšším leskom, okolo ktorých je utkaný oslňujúci labyrint z diamantov. Perlový šperk je vhodný pre dámy vo všetkých vekových kategóriách a je mimoriadne vhodným darom k akémukoľvek výročiu, rovnako ako pri oslave promócií.

Mikuš Diamonds tip: Ako si správne vybrať náhrdelník

Jednotlivé modely náhrdelníkov Mikuš Diamonds perfektne „hrajú“ v rámci setov tvorených z náušníc, prsteňov, náramkov, pričom treba primárne zohľadniť formu samotného náhrdelníka. V minulosti boli, v kruhu starších dám, obľúbené krátke „choker“ náhrdelníky, ktoré, okrem estetickej funkcie, účelovo slúžili k zakrytiu vrások na krku. Aj dnes sa tejto vekovej kategórii odporúčajú masívnejšie náhrdelníky, prípadne viac retiazok na krku. Výrazné akcenty takýchto šperkov odvádzajú od nežiaducich stôp času. Mladšie ženy si môžu, naopak, dovoliť aj jemnejšie náhrdelníky.

Z nášho blogu

vyberáme