Perlové prívesky | Mikuš Diamonds

Perlové prívesky

Osviežte si svoju zbierku perlovým príveskom, ktorý svojím nežným zjavom obohatí štýl každej jemnej dámy.

Perlové prívesky

Perly na vašom dekolte

Jedným z najobľúbenejších darčekov v kategórii šperkov sú prívesky, vďaka svojej variabilite a zároveň neutralite, ktoré ponúkajú. Pokojne by sme ich mohli označiť Švajčiarskom vo svete šperkov :) Keď niekomu zakúpite a darujete prívesok, nikdy tým nič nepokazíte. Bude vás napĺňať len pocit radosti z dobrého rozhodnutia. Vybrať si môžete aj dĺžku retiazky, na ktorej bude obdarovaná žena prívesok nosiť. Vďaka tomu si môžete zvoliť aj to, akým spôsobom prívesok vynikne. Retiazky sa, samozrejme, dajú vymieňať a môžete tak prispôsobovať nosenie prívesku rôznym outfitom a spoločenským udalostiam. Prívesok nikdy neurobí svojej nositeľke „medvediu službu“. Je vhodný na akúkoľvek príležitosť, či chcete zvýrazniť jednoduchú blúzku alebo obľúbené tričko, vždy splní svoju úlohu na jednotku. Pripúta k sebe pohľady mužov aj žien a môže sa tak stať práve tým doplnkom, vďaka ktorému na vás nik nezabudne. Osobný význam môžu pre svoju nositeľku nadobudnúť prívesky s iniciálami krstného mena. V minulosti boli prívesky vyrábané z rôznych materiálov – z dreva, kameňa, rastlín, kostí a spĺňali hlavne ochrannú funkciu pred chorobami či nešťastím. Nevylučujeme ani tento aspekt, faktom však je, že v súčasnosti sa viac sústreďujeme na ich ozdobný charakter.

Perly v príveskoch z hĺbky mora

Opar mystéria navodzuje elitná línia perlových príveskov s diamantmi i s efektnými kontrastmi zlata. Záhadné perly, ktoré sa pýšia tou najvyššou kvalitou, vyberajú osobne naši skúsení gemológovia. Pri výbere spolupracujú s našimi osvedčenými dodávateľmi z krajín ako Japonsko, Polynézia a Austrália, ktorí sa nám osvedčili ako tie najlepšie zdroje. U nás v Mikuš Diamonds nájdete všetky typy príveskov, nechajte sa vtiahnuť do ich čarovného sveta a vyberajte so srdcom – veď práve v jeho blízkosti bude ten, ktorý je pre vás vo všetkých ohľadoch „naj“, uložený.

Mikuš Diamonds tip: Ako si správne vybrať prívesok

Čo tak podarovať prívesok? Vyberať, či už pre seba alebo pre milovanú osobu, môžete aj podľa toho, čo daný motív predstavuje. Tvar kríža je najuniverzálnejší z jednoduchých symbolických znakov, okrem náboženského rozmeru vyjadruje spojenie protikladov. Veľmi populárny tvar srdca stvárňuje lásku, kruh bohatstvo a absolútnu jednotu. Prívesok v podobe slzy (kvapky) symbolizuje vnútornú očistu a hojnosť. Tvar trojuholníka znázorňuje silu, ale aj princíp oboch pohlaví. Trojuholník otočený špičkou dolu symbolizuje ženský princíp, ten so špičkou hore zase naopak mužský princíp. „Prísnejší“ štvorec stelesňuje racionalitu a stabilitu, tvar krehkého motýľa premenu a hviezda poznanie, že každý človek je jedinečný.

Z nášho blogu
vyberáme