Náhrdelník Costa | Náhrdelníky | Mikuš Diamonds
Náhrdelník Costa Náhrdelník Costa

Náhrdelník Costa

Perlový náhrdelník vyskladaný z 23 sýto zlatých perál v nepravidelných tvaroch zaručene osloví milovníčky netradičných a originálnych kúskov. Elegantné prepojenie perál a nežnej retiazky vytvára dokonalé prepojenie v exkluzívnom dizajne, ale predovšetkým v kvalitnom prevedení s puncom slovenskej výroby. Náhrdelník Costa ako symbol slobody, ženskej krásy a elegancie.

Kód: 275555611

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, výroba tohto šperku na mieru je možná iba pri objednávke na našej predajni. Prosím vyberte si niektoré z našich klenotníctiev a dohodnite si u nás stretnutie.

Perly sú spomedzi drahých kameňov samostatnou kategóriou. Sú krásne tak, ako vznikli, netreba ich vôbec opracovávať, sú hneď pripravené dodať dôstojnosť a jemnosť každej dáme. Perlové šperky sú povinnou výbavou rafinovaných žien, ktoré oceňujú najmä ich univerzálnosť.

Dĺžka

-

Použitý kov

14 kt-žlté zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku