Prívesok Beanie | Prívesky | Mikuš Diamonds
Prívesok Beanie Prívesok Beanie

Prívesok Beanie

Jedinečná symbióza ametystu a diamantov

Trojuholníkové krivky si vyžiadajú okamžitú a automatickú pozornosť. Ak sa prepojí originálne vybrúsený ametyst do dvojitého trojuholníka s detailne vypracovaným geometrickým lookom, pritiahne si nadšené pohľady snových i racionálnych žien. Výberom prívesku Beanie sa dokonale prejaví ich cit pre detail a schopnosť vyjsť v ústrety každodennému dobrodružstvu s názvom život.

Kód: 245391740

od 3000 do 5000 €
S DPH

Cena prívesku nezahŕňa cenu retiazky.

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

18 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku