Prívesky – zlaté, diamantové, s drahými kameňmi | Mikuš Diamonds

Prívesky

Zlaté prívesky s prírodnými drahými kameňmi pôsobia jemne, no dokážu rafinovane podčiarknuť charizmu ich nositeľky.

Prívesky

O príveskoch Mikuš Diamonds

V minulosti boli prívesky vyrábané z rôznych materiálov – z dreva, kameňa, rastlín, kostí a spĺňali hlavne ochrannú funkciu pred chorobami či nešťastím. Dnes majú tieto šperky primárne ozdobný, prípadne osobný význam (prívesok s iniciálami krstného mena a i.). Podčiarkujúc individualitu každej ženy, vybudovali sme charizmatické kolekcie príveskov, ktoré tlmočia svedectvo osobitosti značky Mikuš Diamonds, čím zámerne provokujú ženskú túžbu a evokujú tak grandióznosť umeleckého diela na vašej koži.

Slovami Josepha Ernesta:

„Žena, ktorá sa zdobí, si plní len svoju povinnosť.“

Aké prívesky v Mikuš Diamonds nájdete?

Originálne zlaté prívesky s exkluzívnymi povrchovými úpravami v tvare sŕdc, hviezd, motýľov, kvetov ruže, irisu, kráľovskej orchidey a zaujímavých geometrických i spirituálnych symbolov, ktoré boli vytvorené akoby tisíc svetelných rokov dopredu. Prívesky ako mystické amulety, symfónia Venušiných, ale aj revolučných hypnotizujúcich kriviek ručne osádzaných diamantov a drahokamov v zastúpení dúhových opálov, dramatických ónyxov, noblesných zafírov, slnečných citrínov, ušľachtilých topásov... Impozantné modely oživuje temperamentná kolekcia príveskov so špičkovými farebnými kameňmi a „fancy“ diamantmi. Opar mystéria navodzuje elitná línia perlových príveskov s diamantmi i s efektnými kontrastmi zlata. Perly najvyššej kvality vyberajú osobne naši gemológovia spolupracujúci s osvedčenými dlhoročnými dodávateľmi z Japonska, Polynézie a Austrálie.

Mikuš Diamonds tip: Ako si správne vybrať prívesok

Čo tak podarovať prívesok? Vzácnym prezentom sú lukratívne perlové prívesky, ktoré svedčia každej žene. Vyberať, či už pre seba alebo pre milovanú osobu, môžete aj podľa toho, čo daný motív predstavuje. Tvar kríža je najuniverzálnejší z jednoduchých symbolických znakov, okrem náboženského rozmeru vyjadruje spojenie protikladov. Veľmi populárny tvar srdca stvárňuje lásku, kruh bohatstvo a absolútnu jednotu. Prívesok v podobe slzy (kvapky) symbolizuje vnútornú očistu a hojnosť. Trojuholník znázorňuje silu, špičkou dole označuje ženský princíp, špičkou hore zasa mužský. „Prísnejší“ štvorec stelesňuje racionalitu a stabilitu, tvar krehkého motýľa premenu a hviezda poznanie, že každý človek je jedinečný.

Z nášho blogu
vyberáme