BLOG

Inšpiratívny kvíz pre priaznivcov Mikuš Diamonds

Inšpiratívny kvíz pre priaznivcov Mikuš Diamonds

Hlavnou motiváciou tímu Mikuš Diamonds v napredovaní v oblasti klenotníckych služieb, vrátane vlastnej výroby šperkov, ste vy, naši milí zákazníci a fanúšikovia. Rozhodli sme sa preto spríjemniť vám januárové dni roku 2021 súťažným kvízom, ktorý dá vám možnosť nielen vyhrať nádherný šperk, ale tiež dozvedieť sa o nás viac a nám dá recipročne možnosť stretnúť sa s vami aspoň virtuálne, keďže naše osobné kontakty sú v týchto chvíľach, žiaľ, obmedzené. 

Ktorý šperk bude výhrou?

Výmenou za váš záujem a čas vám ponúkame lákavú odmenu v podobe prívesku Nebula, vyrobeného v prevedení bieleho zlata a osadeného prírodným drahým kameňomcitrínom. Tento drahokam je známy tým, že podporuje tvorivé vyjadrenie, komunikáciu, kreativitu a myslenie, dodáva energiu.

Odpovede je možné posielať v termíne od 24. 01. – 27. 01. 2020. Šťastnú výherkyňu alebo výhercu vyžrebujeme a jej/jeho meno na našej FB a IG stránke uverejníme dňa 30. 01. 2020. Oznámenie o výhre prebehne rovnako i mailovou cestou.

Ak sa chcete do žrebovania zapojiť, je potrebné odpovedať správne na všetky uvedené otázky (sú označené hviezdičkou) a uviesť e-mailovú adresu. Miesto na napísanie odpovede nájdete pod fotografiami.

Súťažiť môžete prostredníctvom tohto odkazu: https://bit.ly/Inspirativny_kviz_pre_priaznivcov_MikusDiamonds

Všetkým zúčastneným prajeme veľa šťastia!

Váš Mikuš Diamonds