Náušnice Kasandra | Náušnice | Mikuš Diamonds
Náušnice Kasandra Náušnice Kasandra

Náušnice Kasandra

Diamantové náušnice, aké nemajú obdoby

Vďaka doslova diamantovej extáze nezostanú bez povšimnutia náušnice Kasandra. Visiace náušnice ako také sú stálicou v našej ponuke, no i tento typ šperku má svoje špeciálne variácie. V Kasandre sme vyskladali 66 diamantov v rôznych veľkostiach tak, aby dokonale vyplnili nepravidelný tvar tohto „chic“ modelu. Nežnému dámskemu uchu sadne ako uliaty a dobrou správou je, že má svojho rovnako príťažlivého a komfortne sa nosiaceho súpútnika v podobe prívesku.

Kód: 234502072_1

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-ružové zlato, 14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku