Súpravy šperkov, diamantové šperky | Mikuš Diamonds

Súpravy šperkov

Šperky v našich súpravách sú ako kúsky detskej skladačky. Dokonale sa dopĺňajú a spolu tvoria zohraný celok.

Súpravy šperkov

O súpravách šperkov Mikuš Diamonds

Niektoré šperky najviac vyniknú osamote, jemne doladené ostatnými prvkami outfitu, iné patria do dokonale zladených sérií. Reč je o súpravách šperkov, ktoré najčastejšie tvorí “svätá trojica” dámskych šperkov, teda prsteň, náušnice a prívesok. Vo výnimočných prípadoch je honosnosť súpravy posunutá ešte o úroveň vyššie a namiesto prívesku súprava obsahuje dominantnejší kúsok - náhrdelník. Nie vždy platí, že krása šperkov sa ich počtom násobí, no pri súpravách je to presne tak.

Slovami, ktoré nikdy nepovedala žiadna žena:

„Šperkov mám už dosť.“

Aké súpravy šperkov v Mikuš Diamonds nájdete?

Súpravy šperkov predstavujú výnimočnú súhru farieb a materiálov, ktorú skúsené oko a šikovné ruky majstrov klenotníkov pretavili do bezchybnej synergie. Súpravy šperkov nájdete v priereze celej našej ponuky. Od jemných a sviežich súprav z Flower Collection, s ktorými skutočne rozkvitnete, cez čisté tvary diamantových súprav z Pure Diamond Collection, až po nežné a vždy elegantné perlové súpravy. Farebnosť a rôznorodosť prírodných drahokamov spôsobila, že najširší výber súprav šperkov Mikuš Diamonds nájdete v Colorful Collection. Nechajte sa zlákať pestrou ponukou, ktorú sme pre vás starostlivo pripravili!

Mikuš Diamonds tip: Ako vybrať súpravu šperkov?

Šperky samotné by boli iba chladnými kúskami vzácnych kovov a drahokamov, no dušu celej súprave dodáva jej nositeľka. Pri výbere súpravy šperkov myslite na výnimočné črty obdarovanej dámy a to, v čom je unikátna. Miluje farby alebo je konzervatívnejšia? Chce upútať pozornosť na prvý pohľad alebo si podmaniť svoje okolie postupne a rafinovane? S výberom súpravy šperkov v našich klenotníctvach vám vždy ochotne a odborne pomôže náš profesionálny personál.

Z nášho blogu
vyberáme