Diamantové, zlaté, výnimočné náramky | Mikuš Diamonds

Náramky

V duchu hesla, že každý šperk má dušu, sme sa odhodlali dobyť vaše zápästia výnimočnými náramkami, ktoré vyjadria váš štýl, iskru a vtip.

Náramky

O náramkoch Mikuš Diamonds

Každá z vás môže mať citový vzťah k nejakým šperkom. Princezná Alžbeta napríklad vždy nosila tenučký kovový náramok, do ktorého boli vsadené jedny z najmenších hodiniek na svete (mala ho dokonca aj na svojej svadbe). Každý šperk má dušu. Každý je originál. V duchu týchto myšlienok sme sa odhodlali dobyť vaše zápästia výnimočnými kolekciami náramkov, ktoré za vás budú vyjadrovať znamenitý štýl, iskru, silu, vtip a nadčasovosť.

Slovami Georga Eliota:

„Šperky majú zmysel všade tam, kde zlyhávajú slová.“

Aké náramky v Mikuš Diamonds nájdete?

Pri vytváraní našich náramkov intenzívne sledujeme súčasné svetové trendy, využívame najmodernejšie klenotnícke technológie, pracujeme výhradne so zlatom spĺňajúcim najprísnejšie normy a všetky diamanty i drahokamy osádzame výlučne ručne. Či už si zamilujete pevnú formu náramkov (kruhy), retiazkové, „článkové“, základným atribútom je unikátnosť – vyrábané sú v limitovaných sériách – čím exkluzívne vystihujú atmosféru prominentnosti vášho zápästia. Prísľub nesmrteľnosti dodávajú luxusné diamantové „tenis“ náramky, tenké i masívnejšie modely so sexepílom, kde sa pruhy diamantov ovíjajú ako telo hada. Na náramkoch sa mimoriadne kvalitne uplatnia aj prírodné drahé kamene. Životný elán pocítite pri ich kombinácii s farebnými „fancy“ diamantmi, ktoré evokujú nikdy nemiznúcu dúhu. V ponuke máme aj jedinečné perlové šnúry s náramkami, klasické či prekladané nápaditými diamantovými „článkami“. Ak chcete uplatniť vlastnú fantáziu pri zrode vášho vysnívaného šperku, žiadna požiadavka nám nie je cudzia!

Mikuš Diamonds tip: Ako si správne vybrať náramok

Ak náramok dokonale sedí na zápästí, zvýrazňuje pôvab ruky, zjemňuje vaše gestá. Vo všeobecnosti vás nesmie tlačiť a obmedzovať ruku v pohybe. Ženám s kratšími rukami odporúčame jednoduchšie kúsky – náramky totiž ruku opticky rozdeľujú, z toho dôvodu pôsobí kratšie ako v skutočnosti je. Na dlhých rukách zasa vyniknú výstrednejšie náramky alebo ich väčší počet. Špeciálnou kapitolou sú perlové náramky, ktoré sú noblesné a zároveň praktické: spoločenským šatám dodajú urodzenosť, kostýmu dôstojnosť, košeli a džínsam bezkonkurenčný šmrnc.

Z nášho blogu
vyberáme