Šperky ako dar k narodeniu dieťaťa | Mikuš Diamonds

Narodenie dieťaťa

Poďakujte sa svojej vyvolenej a zvečnite túto krásnu chvíľu. Prekvapte ju krásnym darom a spoločne oslávte príchod nového člena rodiny. Pôsobivý šperk jej bude navždy pripomínať váš obdiv.

Narodenie dieťaťa

Nič krajšie ako pocit, ktorý zažijete pri narodení dieťaťa, neexistuje. Odteraz bude stredobodom vášho sveta malý človek, ktorý dá životu zúčastnených nový rozmer. Pocity, ktoré vás zasiahnu, obsiahnu širokú škálu od eufórie, vďačnosti a určite tiež malej dávky strachu, či zvládnete byť tým rodičom, ktorý bude robiť správne rozhodnutia a nájde vhodnú hranicu medzi prísnosťou a spravodlivosťou a zároveň bude pre svoje dieťa aj kamarátom. Vhodnejší čas ako vyjadriť svoju lásku a vďačnosť žene, ktorá vám umožnila tento zázrak sprítomniť, nepríde a keďže v Mikuš Diamonds si túto skutočnosť veľmi dobre uvedomujeme, máme pre vás komfortné riešenie v podobe možnosti výberu krásneho šperku, vhodného na znak vášho obdivu k nej.

Slovami reverenda Theodora Martina Hesburgha:

„Najdôležitejšou vecou, ktorú môže otec urobiť pre svoje deti, je, že bude milovať ich matku.“

Či si vyberiete z ponuky náušníc, prsteňov, príveskov, náramkov, náhrdelníkov, brošní – žiadna voľba nebude krokom vedľa, z jednoduchého dôvodu – šperk darovaný pri príležitosti narodenia dieťaťa vás bude navždy spájať ako spomienka na najčarovnejšiu časť vašich životov. Môžete zvoliť zlatý šperk osadený diamantmi, ktorého jemná krása v kombinácii s vhodne zvoleným motívom nezostarne; tiež šperky s prírodnými drahými kameňmi, ktoré rôznorodou farebnosťou upozornia na svoju nositeľku a nechajú ju zažiariť bez nároku na reciprocitu :) Ak máte pocit, že si z tak širokého výberu ťažko zvolíte ten pravý šperk, stavte na klasiku – perlové náušnice, prstene, prívesky a brošne sú nadčasové a ich miesto len tak ľahko niečo iné nenahradí.

Narodením dieťaťa získate pocit, že všetko, čo je pred vami, zvládnete. Tak to má byť, dieťa bude dlhý čas závislé na vašej starostlivosti, pozornosti, láske, vy mu odovzdáte hodnoty, ktoré bude v tom ideálnom prípade vyznávať celý svoj život, vám bude hovoriť prvé slová, venuje vám prvé neodolateľné úsmevy. Ak mu budete môcť raz povedať o tom, aký význam pre vás malo jeho narodenie a zdokumentovať ho šperkom pre jeho mamu, ktorým ste ju pri tej príležitosti obdarovali, bude to niečo, čo vás troch bude spájať. A akékoľvek puto, ktoré dokážeme vytvoriť, je na nezaplatenie. Čo myslíte?

Z nášho blogu
vyberáme