Prívesok Pendulum | Prívesky | Mikuš Diamonds
Prívesok Pendulum Prívesok Pendulum

Prívesok Pendulum

Mámenie v ametystovom kruhu

Výrazný ametyst, dôvtipne prepojený v opakujúcich sa tvaroch s diamantovými a zlatými kruhmi, to je prívesok Pendulum. Luxusná fialová farba drahokamu v dôkladne premyslenom briliantovom prepojení dáva šperku priam mystický nádych, pripravená ohúriť. Krásna farba vybrúseného ametystu je vždy výsledkom nielen precízneho výberu kvalitnej suroviny, ale najmä profesionálnej práce brusiča a na oboch si u nás dávame náležite záležať.

Kód: 245782711

2 641,00 €
S DPH

Cena prívesku nezahŕňa cenu retiazky.

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

18 kt-ružové zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku