Prsteň Famulus Paraíba | Zásnubné prstene | Mikuš Diamonds
Prsteň Famulus Paraíba Prsteň Famulus Paraíba

Prsteň Famulus Paraíba

Farba absolútnej dokonalosti v šperku

Kto sa raz stretne s turmalínom paraíba, okamžite sa zaľúbi do jeho jedinečnosti. Každá paraíba je iná, nezameniteľná, o čom svedčí fakt, že náš ikonický, unikátny model Famulus bol postupne osadený tromi turmalínmi paraíba a každý z nich je iný. Famulus je sám osebe natoľko dizajnovo výnimočný, že nechá vyniknúť krásu farebného kameňa, pričom diamanty ju ešte viac zdôraznia. V tomto šperku sa skvie žiarivý, neprehliadnuteľný drahokam, nemajúci vo svete farebných kameňov svojho dvojníka. Rovnako ako tá, ktorú ním obdarujete.

Kód: 225401701_PRB

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku