Prívesok Kasandra | Prívesky | Mikuš Diamonds
Prívesok Kasandra Prívesok Kasandra

Prívesok Kasandra

Diamantový prívesok, aký nemá obdoby

Stane sa klenotom par excellence, vábivo zapadajúcim do výstrihu, dych vyrážajúcim, dokonale prepracovaným. Prívesok Kasandra sme poňali ako výzvu zhotoviť k náušniciam s rovnakým názvom šperk do nadčasového briliantového setu. O trošku väčší ako náušnice, s počtom 61 kusov diamantov naozaj jedinečný, určený na výnimočné príležitosti, kedy zažiariť nie je iba možnosť, ale úchvatná povinnosť.

Kód: 244502061_1

od 3000 do 5000 €
S DPH

Cena prívesku nezahŕňa cenu retiazky.

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-ružové zlato, 14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku