Prsteň Almada | Prstene | Mikuš Diamonds
Prsteň Almada Prsteň Almada

Prsteň Almada

Energický zafírový prsteň

Zafírový prsteň v energickom a trendovom prevedení. Túžba vniesť svieži dizajn tradičného zafíru v cushion výbruse do exkluzívneho šperku sa pretavila v unikátnom prsteni Almada. Spolu s diamantmi vo štvorcovom uložení sú ukážkou brilantnosti a precíznosti šperkárov a dizajnérov s citom pre detail a zmyslom pre vysokú estetiku.

Kód: 225511554_ZFR

2 930,00 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku