Náušnice Nashi | Náušnice | Mikuš Diamonds
Náušnice Nashi Náušnice Nashi

Náušnice Nashi

Ametysty v exkluzívnom prevedení

Do špeciálneho brusu na mieru vybrúsené žiarivé ametysty, ktorým sme prispôsobili dizajnové prevedenie atypických náušníc Nashi, dali tomuto šperku prívlastok jedinečný. Moderné ružové zlato dáva vyniknúť nielen elegantným ametystom, ale tiež presne 114 kusom distingvovaných diamantov. Sofistikovane dodajú iskru a rozžiaria črty každej krásnej a oduševnenej tváre, splnia predstavu o dokonalom ručne robenom šperku.

Kód: 235782702

od 3000 do 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

18 kt-ružové zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku