Prívesok Lecce | Prívesky | Mikuš Diamonds
Prívesok Lecce Prívesok Lecce

Prívesok Lecce

Neha ukrytá v šperku

Zlato, perla, diamanty a drahokamy. Kombinácia tých najvzácnejších atribútov vo svete šperkov sa rukami klenotníkov zhmotnila v prívesku Lecce v dych berúcom romantickom dizajne nežného kvetu. Lupene elegantne tieňované ružovými zafírmi a bezfarebnými diamantmi korunované dominantnou juhmorskou perlou v žltom zlate. Kvet, ktorý navždy rozkvitol pre dámu jeho života.

Kód: 245556233_MC

od 3000 do 5000 €
S DPH

Cena prívesku nezahŕňa cenu retiazky.

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

18 kt-ružové zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku