Brošňa Cherry | Brošňa | Mikuš Diamonds
Brošňa Cherry Brošňa Cherry

Brošňa Cherry

Rafinovaná zafírrová brošňa

Spojenie precíznej práce a lásky k prírode v prekrásnom plastickom kvete, naozajstnom klenotníckom skvoste. Kombinácia ružových zafírov a diamantov rozkvitne na tele ako lúka plná kvetov a bude zdobiť svoju nositeľku poeticky i prakticky, s drahokamovou gráciou sebe vlastnou. Ručná výroba šperku nádherne ukáže na jednotlivých lupeňoch a podtrháva kontrast farebných zafírov, priezračných diamantov, zviazaných ružovým zlatom.

Kód: 285392738K

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

18 kt-ružové zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku