Šperky k promóciám | Mikuš Diamonds

Promócie

Ukončenie univerzitného štúdia si zaslúži mimoriadnu odmenu. Vedomosti a múdrosť sú darom samy o sebe a cesta za poznaním je nekonečná. Jeden dôležitý míľnik je však už za vami, a tak sa zastavte a oslávte to spoločne v kruhu najbližších.

Promócie

Titul zdobí snahu, fantáziu, talent, um...Dlhá cesta vedúca k úspešnému ukončeniu štúdia je na konci a odovzdanie diplomu sa blíži. Slávnosť s ním spojená je poslednou oficiálnou udalosťou, ktorá spojí študentov, ich blízkych a vyučujúcich na pôde školy, ktorú tí prví opúšťajú pripravení preniesť nadobudnuté vedomosti a zručnosti do praxe. S malou dávkou strachu, či sa vydarí profesionálna dráha, so snami, že sa to určite podarí a s radosťou, že náročné štúdium zvládli. Určite všetci zúčastnení cítia, aké to bolo z každej stránky náročné obdobie, teraz však, keď je výsledok priaznivý, vedia aj to, že to stálo za to - mať možnosť dosiahnuť v kariérnom živote viac, byť spokojný a šťastný aj v tomto smere.

Slovami úspešného podnikateľa Tomáša Baťu:

„Nič som nenadobudol ľahko. Každá vec ma stála tvrdú prácu. Nehľadaj ľahké cesty. Tie hľadá toľko ľudí, že sa po nich nedá prísť nikam.“

V Mikuš Diamonds si každú snahu dosiahnuť viac aj za cenu prekročenia svojej komfortnej zóny vážime, preto sme radi, že vám môžeme ponúknuť možnosť vybrať pre dámsku časť promujúcich dar adekvátny vynaloženému úsiliu. Dokonalý šperk, ktorý svoju majiteľku bude sprevádzať životom a bude s ňou pri jej prvých pracovných pohovoroch, prvých úspešne zvládnutých úlohách, pri dôležitých rozhodnutiach, akým smerom svoju kariéru nasmerovať, stane sa jej talizmanom, ktorý jej dodá odvahu a sebavedomie. Áno, aj takúto schopnosť majú tie pravé šperky. Vyberané a darované zo srdca, vyrobené pre mimoriadne ženy.Prírodné drahé kamene, diamanty, perly – osadené v príveskoch, náušniciach, náhrdelníkoch, prsteňoch; vyrobených v žltom, ružovom, bielom zlate. Ktorýkoľvek šperk z našej ponuky zvolíte, svoju úlohu prekvapiť a urobiť radosť si splní zodpovedne. Ak predsa ešte váhate, môžete sa odraziť od mesiaca narodenia, v ktorom sa Vaša študovaná hlava narodila – ku každému sú priradené kamene, ktoré ho charakterizujú. V našich predajniach Vás kedykoľvek radi privítame a s výberom toho správneho modelu poradíme.

Na šperky, ktoré Vám ponúkame, sme hrdí, sú originálne, sú naše. Vieme, že podobnú hrdosť a pocity máte i Vy pri pohľade na Vám blízku osobu preberajúcu doklad o získaní akademického titulu. Nech sa jej sny stanú skutočnosťou a nech je skutočnosť krajšia ako ten najodvážnejší sen. Dovoľte nám, rojkom v Mikuš Diamonds, byť pri tom spolu s ňou.

Z nášho blogu
vyberáme