Náušnice Alecia | Náušnice | Mikuš Diamonds
Náušnice Alecia Náušnice Alecia

Náušnice Alecia

Krvavočervené karneolové náušnice

Krvavočervený karneol, nevšedný a výnimočný drahokam osadený v Náušniciach Alecia je dominantou, ktorá svojim brusom a farbou predurčila celkový dizajn šperku. Sýtosť karneolov podtrhli žiarivé brilianty a eleganciu dotvorilo hrejivé ružové zlato. Elegantný kúsok s ambíciou byť unikátnou súčasťou citom a noblesou vyskladanej šperkovnice.

Kód: 235182719_KRN

od 3000 do 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-ružové zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku