Prsteň Latin | Prstene | Mikuš Diamonds
Prsteň Latin Prsteň Latin

Prsteň Latin

Drahokam nositeľom šťastia

Ak sa stretne viacero výnimočných atribútov v podobe skvostnej farby, perfektného výbrusu a premysleného dizajnu, výsledkom je do detailov zboku i spredu prepracovaný prsteň Latin. Rýchlo sa stane vašou akvamarínovou srdcovkou, do slova a do písmena. Nielen v minulosti, ale i dnes sa akvamarín považuje za najsúcejší darček ženícha neveste - zvykne jej ho darovať ráno po svadbe. Tradícia totiž hovorí, že do manželského života prinesie šťastie a bohatstvo.

Kód: 225556218_AKV

od 3000 do 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku