Prsteň Green lake | Zásnubné prstene | Mikuš Diamonds
Prsteň Green lake Prsteň Green lake

Prsteň Green lake

Smaragdové jazero v prsteni

Noblesa krásneho, sýtozeleného smaragdu, uloženého vo frapantných diamantových krapniach sa spojila s výraznou, diamantmi krášlenou šínou. Tak uzrel svetlo sveta prsteň Green lake, do ktorého sa bude chcieť ponoriť nielen každá zelenoočka. Šperk tohto typu si právom zasluhuje prívlastok „dedičný“ a bude s láskou odovzdávaný nasledujúcim generáciám, so všetkými spomienkami, zážitkami a emóciami, sprevádzajúcimi jeho ničím nenahraditeľnú, rodinnú púť.

Kód: 225556159K

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku