Prsteň Afterglow | Prstene | Mikuš Diamonds
Prsteň Afterglow Prsteň Afterglow
  • Prsteň Afterglow - video prezentácia

Prsteň Afterglow

Umelecké dielo s nekonečnou žiarou

Prsteň Afterglow nikdy neprestane žiariť, nenechá majiteľku zaniknúť v dave. Je výrazný, sebavedomý, originálny. Už na prvý pohľad očarí krásnymi ametystmi a granátmi v dokonalej symbióze farby a tvaru. Nemožno však opomenúť osadené diamanty, s celkovou hmotnosťou až 1,02ct, ktoré dokonale podporia jedinečnosť tohto šperku svojím šarmom. Nie je to iba prsteň, je to umelecké dielo v ružovom zlate, ktoré má svoj neopakovateľný glow.

Kód: 225290710K

nad 5000 €
S DPH

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-žlté zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku