Prívesok Bind | Prívesky | Mikuš Diamonds
Prívesok Bind Prívesok Bind

Prívesok Bind

Diamantový prívesok ako najkrajší dar

Karátová hmotnosť 1,00ct, ktorú tvorí spoločne 99 briliantov s fantastickými parametrami farby E – F a čistoty VS1 – SI1, to je creme de la creme medzi diamantovými príveskami. Pod menom Bind sa skrýva očividná krehkosť, v pozadí s nepremožiteľnou silou a pevnosťou, takou typickou pre diamanty. Výrazný, príťažlivý doplnok bude nosený jedine s radosťou, inú emóciu nevzbudzuje. Objíme šiju a dostane sa nielen na krk, ale i do oka.

Kód: 244651008K

nad 5000 €
S DPH

Cena prívesku nezahŕňa cenu retiazky.

Dostupnosť: Informácie na predajni.

Vážení zákazníci, v prípade záujmu o bližšie informácie o tomto unikátnom šperku nás neváhajte navštíviť v jednom z našich klenotníctiev alebo nás oslovte prostredníctvom mailovej adresy info@mikusdiamonds.sk.

Unikátne šperky vyrobené pod značkou Mikuš Diamonds. Klenoty s pridanou hodnotou majstrovského dizajnu, núkajúce prežiť úžasný pocit prenášajúci krásu na svoju nositeľku. Rozžiarte seba a preneste tak svetlo na svoje okolie. Dovoľte si byť hviezdou na Zemi.

Veľkosť

-

Použitý kov

14 kt-biele zlato

Váha

-

Ručná výroba vo vlastnej
klenotníckej dielni

Naša klenotnícka dielňa je miestom, kde zlato a prírodné drahé kamene pretvárame na podmaňujúce umelecké diela. Tím šiestich klenotníkov pod vedením majstra Augustína Hôrku dokáže pri ich spracovaní skutočné zázraky.

Doživotná záruka
a bezplatný servis

Prístup na diamantovú
burzu pre najlepšie ceny

7 kamenných predajní
po celom Slovensku