Presťahovanie trenčianskej predajne Mikuš Diamonds

Otvárame sa zmenám, no pritom nestrácame svoje vlastné hodnoty. Aj takto by sme definovali náš začiatok nového roku 2018. Klenotníctvo Mikuš Diamonds, nachádzajúce sa v Trenčíne na ulici Vajanského, bolo od 1.1.2018 presťahované do ZOC MAX na ulici Gen. M.R. Štefánika. Čo pre vás ďalej plánujeme?

Trenčianska predajňa s „genius locci“

Vďaka silnej rodinnej tradícii a fúzii dvoch generácií tu plánujeme byť pre vás aj v budúcnosti. Tá sa intenzívnym spôsobom viaže práve na mesto Trenčín, ktoré je spojené s našou šperkárskou aj rodinnou históriou. Práve tu, v našej klenotníckej dielni, vdychujeme všetkým šperkom dušu.

Aj z toho dôvodu v budúcnosti plánujeme prepojenie novej kamennej predajne v centre mesta Trenčín s našou výrobou, kde všetky klenoty osádzame výlučne ručne. Tieto priestory budú (ne)skutočným zážitkom na všetkých úrovniach. Do toho času tu pre vás budeme v ZOC MAX Trenčín, kde podnikáme kroky k poskytnutiu ešte kvalitnejšieho zážitku a servisu ako doteraz.


Otvorenie novej predajne v Trnave

Šesť značkových klenotníctiev dnes nájdete v Bratislave, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Prešove a od minulého roku aj v Košiciach. V duchu našej filozofie „byť čo najbližšie k vám“, pre vás už v prvom štvrťroku 2018 pripravujeme otvorenie nového klenotníctva Mikuš Diamonds aj v obchodnom centre City Arena v Trnave. Veríme, že si radi doprajete nadzmyslový zážitok z nádherných šperkov a servisu prvej triedy aj v tomto malom „slovenskom Ríme“.
A keďže poskytujeme luxusnú alternatívu k bežným klenotníckym výrobkom, individuálna starostlivosť o klienta je pre nás východiskom i kľúčovým pilierom. Nebojte sa pýtať, nebojte sa chcieť od šperkov, a teda aj od nás viac! To všetko totiž smeruje k pozitívnym zmenám, ktoré hýbu (nielen) svetom v Mikuš Diamonds. Jedine tak sa dajú vytvoriť hodnoty, ktoré pretrvajú.